Skip to content Skip to footer

Muzyka

Album Marshal

Marshal to opowieść o Mędrcu z krainy Druidów, niosącym dobrą nowinę. To historia o Posłańcu Dobrej Nadziei, Odnowy i Wolności.
Płyta zaśpiewana w języku Wszechświata; pomalowana żywym dźwiękiem. Jest tajemnicą do odkrycia dla każdego, kto czyta i słucha pulsu życia sercem.
„Marshal” jest głosem natury. Jest głosem Szamanki, która niestrudzenie, dzień po dniu powtarza jak mantrę słowa: wstańmy i zacznijmy żyć. To jest ten właściwy moment.

Album Światło

Płyta Światło była kolejną po albumie z francuskimi utworami i chwilę wcześniej przed Marshalem.
Ten krążek jest podsumowaniem dotychczasowego życia artystki. Zaskakujące i dojrzałe teksty piosenek, to tylko część prawdy. Od pierwszych dzięków słychać, że mamy do czynienia z czymś naprawdę wyjątkowym. Świeże, odważne i szczere spojrzenie na siebie i otaczający świat. Głównym tematem, przebijającym się przez całą płytę, jest miłość. Odwieczny eliksir młodości, który sprawia, że życie jest piękną przygodą. To wreszcie optymistyczny wydźwięk płynący z jej wrażliwego serca. Jasny i czysty przekaz by nieść pokój i Światło.

Gayatri Mantra

Według przekazów Gayatri Mantra jest najstarszą i najpotężniejszą z mantr. Oczyszcza zarówno osoby, które ją śpiewają, jak i te, które ją słuchają. Tworzy namacalne poczucie dobrostanu u każdego, kto się z nią zetknie.
Przynosi mądrość, zrozumienie oraz oczyszczenie. Słowa Mantry mają uzdrawiający wpływ na ciało i centra energetyczne poprzez wytwarzanie odpowiednich drgań i wibracji.
Gayatri Mantra pochodzi z Rygwedy,który jest częścią starożytnych ksiąg zwanych Wedami.

 

OM BHUR BHUVAH SWAHA
TAT SAVITUR VARENYAM
BHARGO DEVASYA DHIMAHI
DHIYO YO NAH PRACHODAYAT
Dane kontaktowe

Marshal. Anna Hamela Majewska
ul. 20 Stycznia 1920 r. 17/3
85-081 Bydgoszcz
NIP: 6161007097

Nr konta do zamówień:
PL 32 1020 1462 0000 7902 0423 1734

Newsletter
Media

Anna Hamela © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.

0
0
Idź do góry
0